צביעת משטחי בטון

חברת Simunim4u מתמחה בצביעה, חידוש ושדרוג משטחי בטון הכוללים ליטוש וצביעה של משטחי בטון בלויים וחדשים במגוון צבעים רחב. צביעה של משטח בטון נדרשת כאשר נוצרת שחיקה טבעית של הבטון לאחר שימוש לאורך שנים, כתוצאה ממגע עם חומרים כימיים או שמנים, כאשר רוצים להעניק מראה רענן וחמים לבטון, כאשר רוצים לגוון את הבטון עם צבעים המתאימים לעיצוב הפנים של המבנה וכאשר רוצים לסמן אזורים תפעוליים במפעלי תעשיה, האנגרים ועוד.

צביעת הבטון משמשת למגוון רחב של יישומים ושימושים, החל משימוש אסתטי, המקנה למשטח הבטון מראה מהוקצע, מלוטש וחדיש, דרך סימון פונקציונאלי למשטחים כגון סימון של שבילי אופניים, סימון אזורים תפעוליים במפעלים, מרכזים לוגיסטיים, אולפנים, מוסכים, האנגרים ועוד ועד לסימון אזורים לצורך אזהרה או ציון חשיבות כלשהו.

חומרי הצבע בהם אנו בחברת Simunim4u, עושים שימוש, איכותיים ועמידים ומעניקים לבטון ציפוי צבעוני ואסתטי הנשאר רענן למשך תקופה ארוכה.

בעבר, צביעת הבטון שימשה בעיקר לצרכים תעשייתיים, אך בשנים האחרונות השימוש בבטון הפך לנפוץ גם בעיצוב פנים וחוץ הבית – בגגות ובחצרות. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת להטמיע בבטון גוונים, מרקמים ועיצובים שונים ומגוונים. הצוותים שלנו מעודכנים בכל הטכניקות העדכניות ביותר לצביעת בטון רגיל ובטון מוחלק, ביניהן צביעה בצבעים אקריליים ובפיגמנטים לבטון המאפשרים יצירת גוונים ועיצובים ייחודיים בגימורי סילר מאט או מטאלי.

הצוותים המקצועיים שלנו דואגים להכין את משטח הבטון לחידוש ולצביעה, הכנה הנדרשת לצורך קליטה מיטבית ומרבית של חומרי הצבע, ועושים שימוש במכונות צביעה מתקדמות המקצרות באופן משמעותי את משך ומגבירים את איכותה.

הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו להתאים את סגנון ושיטת הצביעה כמו גם את סוג הצבע למיקום המשטח – חוץ או פנים וכן לאופי השימוש – תעשייתי או לצורכי מגורים.