צביעת כבישים

לסימון וצביעת כבישים תפקיד מהותי ומשמעותי בשמירה על בטיחות הנהגים והולכי הרגל העוברים עליו ועל הסדר התחבורתי באותו הכביש.

חברת Simunim4u, המוכרת כ"סמן צבע מורשה" לסימון וצביעת כבישים ושטחים ציבוריים על ידי נתיבי ישראל, החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בישראל, מכירה בחשיבות המכרעת של צביעת כבישים ובהשפעתה על בטיחות הנוסעים עליו, ומקפידה על איכות העבודה ועל המיומנות והמקצועיות של צוותי הצביעה שלה.

חומרי הצביעה בהם עושה שימוש חברת Simunim4u הם חומרי צביעה איכותיים העומדים בתווי תקן ישראלים ובסטנדרטים בינלאומיים מחמירים, המכילים תוספי צבע המגבירים את עמידותם של חומרי הצבע בפני שחיקה ובלאי הנגרמים כתוצאה מתעבורה גבוהה, כמו גם לנראות בהירה וברורה, אשר נועדה ליצור בולטות לסימני הכביש גם בשעות לילה ובתנאי ראות גרועים.

צביעת כבישים נדרשת בכל פרויקט סלילת כביש באשר הוא ומטרתה לסמן, בסימנים מוסכמים, הוראות נסיעה אשר נועדו לשמור על בטיחות הנוסעים על הכביש: קווי הפרדה בין נתיבים – מקווקווים ורציפים, פסי שולי כביש צהובים, מעברי חציה, חיצי סימון ופנייה, סימון חניות וחניות נכים, סימנים אזהרה כתומים המתריעים על עבודות בכביש ועל שינויי תוואי ועוד. חשוב לשמור על הנראות הבולטת של סימוני הכביש וחשוב לחדשם במידה ודהו.

ההיכרות של חברת צביעת כבישים עם תקנות משרד התחבורה ועם התקנות והרגולציה בתחום חשובה לעין ערוך ומקצועיותה נמדדת בסימון מדויק אשר נועד למנוע בלבול, אי סדר ואף תאונות דרכים קטלניות. הצוותים המקצועיים של חברת Simunim4u דואגים להתעדכן בכל ההנחיות וההוראות של משרד התחבורה ושל חברת נתיבי ישראל ומקפידה לספק למזמיני העבודה – חברת נתיבי ישראל, רשויות מקומיות וללקוחות עסקיים אחרים צביעת וסימון כבישים מדויקים ואיכותיים.

את שירותיה מספקת חברת Simunim4u בכל רחבי הארץ ומקפידה על שירות אדיב, מהיר ועל עמידה בלוחות הזמנים המוגדרים לפרויקט.