סימון חניות

סימון חניות נדרש הן בחניונים פרטיים של מבני דירות, הן בחניונים במבני משרדים והן בחניונים מסחריים ובמוסדות ציבור. סימון חניות איכותי חיוני גם עבור חניות רחוב ובא לידי ביטוי, מעבר לסימון קווי המתאר של החניה, גם בסימון שולי המדרכה בהתאם לסוג החניה המאושרת באזור זה לפי חוק: חניית כחול לבן, חניה המותרת לדיירי רחוב ספציפי, אזור פריקה וטעינה ואזורים שאינם מותרים לחניה ו/או לעצירה של רכבים.

מטרתו של סימון חניות נועד ליצור סדר בחניונים ובחניות הרחוב, לאפשר התמצאות ואיתור רכבים פשוט וקל ולהקצות חניות ייעודיות עבור אוכלוסיות מיוחדות: נכים, משפחות עם עגלות תינוק ועוד. בנוסף נועד גם ליצור הקצאת חניות למשאיות, אזורי פריקה וטעינה, אזורים המיועדים לרכבי כיבוי אש ועוד.

מיומנות ומקצועיות בסימון חניות חשובה ביצירת הסדר התעבורתי ולכן חשוב להסתייע בסימון חנויות בחברה המנוסה בכך.

 לחברת Simunim4u ניסיון רב שנים בסימון חניות בחניונים עיליים ותת קרקעיים כמו גם בסימון חניות רחוב על כל המשתמע מכך: סימון תקני של חניות על פי המידות המוגדרות בתקן הישראלי, סימון של חניות נכים, סימון שולי מדרכות, שילוט הנחיה בכל הקשור לחניות באזורים מסוימים ועוד.

 חברת Simunim4u מספקת שירות סימון וחידוש סימון של חניות בכל רחבי הארץ עבור רשויות מקומיות, לקוחות מוסדיים, חניונים של מגדלי משרדים, חניונים של קניונים ושטחי מסחר, עבור קבלנים הבונים בתי דירות למגורים, עבור ועדי בתים ועבור לקוחות פרטיים.

אנו מקפידים בסימון החניות על שימוש בחומרי צבע איכותיים, העומדים בתקן הישראלי ועמידים בפני שחיקה למשך תקופה ארוכה. את סימוני החניות אנו מבצעים באמצעות מכונות סימון וצביעה מתקדמות לתוצאות מדויקות ולהגברת עמידות הצבע. אנו מקפידים להוסיף לצבע תוספי צבע ייחודיים המשפרים את נראות ובולטות הצבע גם בתנאי ראות קשים.