052-3885788

מצוקת החניה הקיימת בישראל נפתרת במידה מסוימת בזכות מיני חניונים המפוזרים בארץ. חניונים מסודרים נמצאים במרכזי הערים ולצד אזורי מסחר או בילוי. הם נמצאים בקניונים, ליד שמורות, סמוך למפעלים ומרכזי תעסוקה ומתמחים ציבוריים. ויש דבר אחד המשותף לכל חניון, קטן או גדול. תמיד חייבים להקפיד על סימון חניונים. אם החניון לא מסומן כהלכה, עשויות להיות השלכות קשות. זה יכול להביא לתאונות. זה יכול להביא לחוסר סדר משווע עבור בעלי הרכבים או בעלי השטח. חברת סימונים פור יו תוכל לבצע את כל מה שצריך גם בחניון שלכם. פרטי או ציבורי, תת קרקעי או על קרקעי – את הכל ניתן לצבוע ולסמן בהתאם להוראות החוק, לתקנות ולסדר הטוב.

צבע ברור ולא מחליק

אם מזמינים קבלן חסר ידע בנושא של צביעת חניות וחניונים, התוצאה עלולה להיות גרועה מאוד. סימון חניונים חייב להתבצע בצבע ייעודי. צבע מיוחד שהוא גם ברור וגם עמיד. ולא גם רמת הבהירות של הצבע חשובה. חשוב מאוד שזה יהיה צבע שלא יגרום חלילה להחלקה. יש צבעים שמתאימים לכיסוי משטחי בטון. יש צבעים שיתאימו יותר לכיסוי חניות סלולות או אספלט. יש אפשרות לבצע סימון בצבעים לבנים אך ניתן לבצע צביעה גם בצבעים שונים. זה חיוני למשל עבור חניות של נכים (להפרדה וויזואלית לעומת אזור החניה הרגיל). זה חשוב גם בקניונים או מרכזים מסחריים, שם רוצים שכל שטח החניון יהיה צבוע, בצבע יפה שגם מונע החלקה (בעל מקדם חיכוך טוב).

צביעה מתוכננת וסימוים נוספים

לפני סימון חניונים יש לבצע תכנון של עבודת הצביעה. יש לתכנן את הצביעה, להיעזר בתוכניות השטח ולפעמים גם לבצע ניקוי מקדים. כאשר המשטח מלוכלך או מאובק, יש לטאטא או לשטוף. יש לסלק כל דבר שעלול להפריע. לאחר מכן יש להיעזר במכונות סימון, על מנת לבצע עבודה דייקנית מצד אחד ומהירה מצד שני. נוסף על סימון האזורים לחניות, ניתן להוסיף סימנם רבים אחרים. סימנים של אזורים אסורים לחניה. סימנים לאזור פריקה וטעימה. סימונים של מעבר להולכי רגל וכן תמרורים ושלטים שמורים על יציאה.

Call Now Button