052-3885788

על מנת לשפר את הבטיחות בדרכים ובכבישים נהוג לנקוט צעדים שונים. לצד סלילת כבישים חדישים או חידוש כבישים שהתבלו מקובל לבצע גם סימון כבישים. מקובל גם להתקין שלטי סימון, התראה והכוונה. חברת סימונים פור יו מתמחה בביצוע כל סוגי הסימון והצביעה, בכבישים עירוניים, מהירים, בדרכים סלולות או יצוקות. מבצעים גם ייצור והתקנה של שלטים ותמרורים, לפי הצורך.

סימון ברור, עמיד ואיכותי

סימון חייב להיות מתאים לתנאי הדרך ועמיד ביותר. בעזרת טכניקה מתקדמת של סימון כבישים וציוד צביעה, ניתן לדאוג לכך כי כל הסימונים יהיו ברורים להפליא. נעשה שימוש בצבע איכותי ואמצעי סימון שאינם דוהים בנקל. עמידות הצבע חשובה ביותר שכן תנאי מזג האוויר מכים בהם בכל עוז. נדרש סימון בצבע שיהיה עמיד למים, עמיד לגשם וגם עמיד לחיכוך מתמיד הנוצר בשל מעבר גלגלי המכוניות ויתר כלי הרכב. חברת סימונים פור יו מתמחה בביצוע מגוון רחב של סימונים, לפי הצורך. ביצוע העבודה נעשה במיומנות ובכפוף ללוחות זמנים ברורים.

סימון כבישים, דרכים וחניות

סימון וצביעה של כבישים איננו מסתכם אך ורק בכביש עצמו. לעיתים יש צורך לשלב גם סימון לצד הדרך וכן פעולות על מדרכות, סיפי מדרכות, חניונים וכיוצא באלה. בין סוגי העבודות שמבצעת חברת סימונים פור יו ניתן למצוא למשל סימון של כבישים, מעברי חציה, צמתים ואיי תנועה. מתקינים סימוני הפרדות של נתיבים וצביעת מדרכות בשילובי צבעים רצויים (כגון אדום ולבן, כחול ולבן). מיצרים מגוון תמרורים על פי הדרוש ולפי חוקי התנועה וכן מתקינים פסי האטה והפרדות שונות הנדרשות בכביש. צוותי העבודה המיומנים מבצעים עבודה מעולה ואיכותית: צובעים כבישים וגם בטון, מסמנים את כל סוגי החניות והחניונים, מסמנים גם אזורי פריקה וטעינה וכל סימון דרוש אחר.

סימונים לתנועה בטוחה

הכבישים מאפשרים לכולנו להגיע לכל מקום, בכל זמן. פוטנציאל הסכנה בכבישים גדול אך הסימונים המתאימים מאפשרים תנועה בטוחה וסדר בכביש. חברת סימונים פור יו מחזיקה בהרשאה לסימון כבישים ודרכים. כסמן צבע מורשה, מבצעים כל פעולה במיומנות, בזהירות ובהקפדה, כדי שתהיה לכולם נסיעה בטוחה.  

Call Now Button