052-3885788

כאשר נהג או כל מי שמשתמש בכביש רוצה להגיע למחוז חפצו, הוא נעזר באין ספור תמרורים, סימונים, שלטים. חברת סימונים פור יו המתמחה בביצוע סימוני כבישים מכל סוג ומין נמצאת בדרך כלל מאחורי הקלעים. אנו מבצעים את הסימונים, צביעת הנתיבים, החיצים, התקנות וייצור השלטים, על מנת לאפשר לכולנו נסיעה בטוחה וטובה בכבישים. אם יש לכם צורך בביצוע סימון או צביעה של כביש או דרך, אם אתם צריכים לצבוע חניון ציבורי או חניה פרטית, חברת סימונים פור יו ערוכה לבצע את המשימה.

ביצוע איכותי בלוחות זמנים ראויים

לא מספיק לבצע סימוני כבישים בצורה איכותית, מקצועית וטובה. לפעמים, חשוב מאוד כי הדברים יבוצעו בצורה מהירה, על פי לוחות זמנים נדרשים. למשל, אם נסלל כביש חדש, יש צורך להשמיש אותו לציבור על ידי ביצוע כל הסימונים. אם הורחבו כבישים, שונו נתיבים, הותקנו רמזורים, יש צורך לצבוע את הסימנים הנכונים, ומהר. אם משאירים על כנם סימנים ישנים, אם לא מתקנים סימונים דהויים, אם לא מסתמנים כהלכה כל מה שצריך, המשמעות היא סכנה. לצורך ביצוע פרויקט סימון, פרויקט מורכב או פשוט בתכלית, יש לנו את כל האמצעים. ציוד סימון וצביעה שמתאים לאספלט, כבישים, דרכים ובטון. צבעים לסימון קווים לבנים, סימונים צבעוניים, אפילו לכיסוי מלא של משטחים יצוקים. את כל העבודות אנו מבצעים בהקפדה יתרה ובכפוף ללוח זמנים מוגדר. הכל כדי שאפשר יהיה להשתמש בכל כביש, בכל דרך ובכל נתיב בנוחות, בבטיחות, בהנאה.

כל סימון שצריך

רשימה הדברים שניתן לבצע בעזרת סימוני כבישים ארוכה למדי. אפשר למשל לבצע הפרדה בין נתיבים שונים, בכבישים הרחבים. ניתן לצבוע סימונים של נתיבים ושוליים, קווי עצירה לפני תמרורים או רמזורים. ניתן להפיק סימני חיצים, לצבוע שטחי פריקה וטעינה, לצבוע חניות, לרבות סימון חניות לנכים. הסימונים המתאימים מורים היכן יש נתיב מהיר והיכן יש נתיב לתחבורה ציבורית. ניתן לסמן קווי הפרדה מקווקוים, איים ומעגלי תנועה, מעבר להולכי רגל, סימון מדרכות לאזורים אסורים או מותרים לחניה. חברת סימונים פור יו מבצעים כל זאת וגם הרבה יותר. הכנת שלטים ותמרורים, התקנת הפרדות נדרשות, מראות פנורמיות, עיני חתול, מהמורות להאטת תנועה ליד בתי ספר ועוד.

Call Now Button