052-3885788

צבע חדש הוא תמיד יפה לעין, הרבה יותר מאשר צבע מתקלף ומיושן. אבל כאשר מדובר על צביעת כבישים, מטרת הצביעה איננה רק אסתטיקה. האסתטיקה היא ערך מוסף לדברים הרבה יותר חשובים. למשל, שמירת הסדר עבור המשתמשים בדרך. נסו נא לנהוג בכביש רחב ידיים כאשר הנתיבים אינם מסומנים. לא רק שהדבר קשה, זה מסוכן ממש. חברת סימונים פור יו, המתמחה בסימון וצביעה של כבישים, חניות וחניונים, ערוכה לביצוע כל פרויקט נדרש. צביעה של כבישים ודרכים פרטיים או ציבוריים. צביעה וסימון בצורה מדויקת, מוקפדת ותוך עמידה בלוחות זמנים.

צביעה מקצועית ואחראית

לצביעה של כבישים היבטים רבים. בין היתר, צביעת כבישים כוללת את סימון הנתיבים השונים בקווים מקווקוים או בקווים רציפים. כך ניתן לדעת מתי ניתן ומותר לעקוף ומתי הדבר אסור. באמצעות הצביעה המתאימה, ניתן להעביר מסר מהיר וברור לכל נהג. איזה כביש או נתיב נועד לרכב פרטי ואיזה נועד לרכב ציבורי. צביעה חיונית היא גם של השוליים, כאשר הזיהוי אפשרי למשל על ידי שימוש בצבע צהוב. אין ספק, צביעה של כבישים מחייבת מיומנות מקצועית, הקפדה על פרטים וגם היכרות מעמיקה עם כל סוגי הסימונים ומשמעותם החוקית. חברת סימונים פור יו מתמחה בביצוע צביעה מקצועית, בשיטה מקצועית בלתי מתפשרת.

סימונים לאורך כל הדרך

יש עוד כמה וכמה דברים שראוי לדעת בעניין החשוב של צביעת כבישים. למשל, הצביעה חייבת להיעשות בהתאמה לתנאי הדרך ובהתאם לתמרורים ושלטים נלווים. צביעה יכולה לסמן מתי ישנו נתיב האצה, באיזה נתיב יש אפשרות להמשיך ישר בצומת ומתי מותרת פניה לימין או לשמאל. צביעה של כבישים כוללת, אם כן, חיצי הכוונה וכן קווי עצירה. לפני כל רמזור יש לצבוע קווי עצירה וזה לא מסתיים בכך. צביעה מתאימה מסמנת את כניסות ויציאות מדרכים מהירות. יש כבישים ובהם נעזרים בסימונים שמציינים היכן יש נתיב שבו מותר גם להחנות כלי רכב. סימוני מדרכות באדום לבן, למשל, הם חלק מסימני הדרך החשובים. לכל סימון, לכל צביעה, בצבע עמיד שמתאים לכבישים ולדרכים – סימונים פור יו, לאורך כל הדרך.

Call Now Button